Pomorie, Pomorie

89,600€ | 175,242.37лв

CARE ESTATE BG LTD
Apartment for sale Pomorie (Pomorie)
ID
663085
Area
52 m²
Price per m²
1,723€ | 3,370.05лв
Neighborhood
Pomorie (Pomorie)
Rooms
1
Floor
2nd
Construction year
2008