Email: care.estate.bg@gmail.com
Apartment for sale Pomorie (Pomorie)
89,600€ | 175,242.37лв, 52 m²
Agent code:
663085
Property code:
19935645
| Residential |
Apartment |
| Price |
89,600€ | 175,242.37лв |
| Living Area in sq.m. |
52 m² |
| Price per m² |
€ 1,723 |
| Neighborhood |
Pomorie (Pomorie) |
| Rooms |
1 |
| Floor |
2nd |
| Construction year |
2008 |
| Heating System |
Autonomous heating system |
| Status |
Furnished |
- Property features:
- Elevator,
- Balcony,
- Air condition,
|